Kadrosu proje okullarında iken başka okullarda görevlendirilen öğretmenlere nasıl bir işlem tesis edilir?

Söz konusu yazıda; “İlinizde bulunan Genel Müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumları ve diğer kurumlarda geçici görevle görevlendirilen ancak kadrosu özel program ve proje uygulayan eğitim kurumlarında bulunan yönetici ve öğretmenlerin, ilgi yönetmeliğin 12.maddesinin 5.fıkrasında: hükmü kapsamında olanlarla ilgili işlem tesis edilmesi gerekmektedir.” açıklamalarında bulunulmuştur.

İşte o yazı;

Ahmet KANDEMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x